Home » Bez kategorii » Międzynarodowe seminarium „The evolution of legal argumentation in European Legal Culture” (Poznań, 28.05.2018)

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium „The evolution of legal argumentation in European Legal Culture” („Rozwój argumentacji prawniczej w Europejskiej Tradycji Prawnej”), które na naszym Uniwersytecie odbędzie się w dniu 28 maja 2018 roku (poniedziałek) w Sali Lubrańskiego (Collegium Minus) w godzinach 10:00-18:30, a następnie w dniu 29 maja 2018 roku (wtorek) połączony będzie z finałem lokalnego etapu konkursu prawa rzymskiego.

Program seminarium dostępny jest w pliku PDF tutaj

Seminarium to efekt współpracy naszej Uczelni z Uniwersytetem w Augsburgu (Niemcy), Uniwersytetem Arystotelesa w Salonikach (Grecja), Uniwersytetem Masaryka w Brnie (Czechy) oraz SWPS w Warszawie.